Ik doe een
Samenlevingsdienst

Contact

Ontdek het team van de Samenlevingsdienst!

Brussel Hamerstraat 21,
1000 Bruxelles
02 256 32 44
Namen Rue Nanon 98,
5002 Namur
081 39 08 25
Vlaanderen Koning Leopold I straat 18
3000 Leuven
016 19 75 50
Henegouwen Rue du Collège 5,
6000 Charleroi
071 65 08 00
Luik rue Paradis 62,
4000 Liège
04 262 47 33

Ons team

François Ronveaux
François Ronveaux Algemeen Directeur tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)487 26 26 20
francois.ronveaux@service-citoyen.be
Nathalie van Innis
Nathalie van Innis Pedagogisch en operationeel Directeur tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)487 32 60 46
nathalie.vaninnis@service-citoyen.be
Aurelie Dekeyzer
Aurelie Dekeyzer Assistent van de Operationele en Pedagogische Directie tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)485 98 11 02
aurelie.dekeyzer@service-citoyen.be
Thomas de Kerchove
Thomas de Kerchove Directeur Administratie en Financiën tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)487 32 60 25
thomas.dekerchove@service-citoyen.be
Brigitte Specker
Brigitte Specker Coördinator Administratie en Financiën tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0) 489 58 93 36
brigitte.specker@service-citoyen.be
François Geradin
François Geradin Co-Directeur Belangenbehartiging en Onderzoek tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)483 20 95 66
francois.geradin@service-citoyen.be
Serafine Vanschoenwinkel
Serafine Vanschoenwinkel Co-Directeur Belangenbehartiging en Onderzoek tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)497 79 39 44
serafine.vanschoenwinkel@service-citoyen.be
Isabelle Gaudissart
Isabelle Gaudissart Projectverantwoordelijke tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)496 23 71 07
isabelle.gaudissart@service-citoyen.be
Anaïs Debraeckelaer
Anaïs Debraeckelaer Verantwoordelijke gemeentecampagne tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)484 49 32 18
anais.debraeckelaer@service-citoyen.be
Marie Van Durme
Marie Van Durme Personeelsverantwoordelijke tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)483 16 07 59
marie.vandurme@service-citoyen.be
Aicha Condé
Aicha Condé Personeelszaken en administratie medewerker tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)489 50 77 17
aicha.conde@service-citoyen.be
Frank Degans
Frank Degans Communicatie Manager tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)487 32 60 40
communicatie@service-citoyen.be
Maryse Baar
Maryse Baar tel : +32(0)2 256 32 44
gsm : +32(0)486 99 64 21
maryse.baar@service-citoyen.be
Sophie Belien
Sophie Belien Coördinator Brussel tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)487 26 26 30
sophie.belien@service-citoyen.be
Iouri Godiscal
Iouri Godiscal Coördinator - Henegouwen tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)484 49 35 77
iouri.godiscal@service-citoyen.be
Laurence Hubert
Laurence Hubert Coördinator - Luik tel : +32 (0)4 262 47 33
gsm : +32 (0)489 37 03 34
laurence.hubert@service-citoyen.be
Donatienne Snyers
Donatienne Snyers Partnerschapsverantwoordelijke - Waals Brabant, Namen, Luxemburg tel : +32 (0)81 39 08 25
donatienne.snyers@service-citoyen.be
Serena Mezzina
Serena Mezzina Verantwoordelijke EU Ontwikkeling tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)487 32 60 20
serena.mezzina@service-citoyen.be
Laura Witvrouw
Laura Witvrouw Belangbehartiger EU ontwikkeling tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)486 94 28 04
laura.witvrouw@service-citoyen.be
Luc Van Craesbeeck
Luc Van Craesbeeck Jongerenbegeleider tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)484 07 86 94
luc.vancraesbeeck@service-citoyen.be
Catherine Laviolette
Catherine Laviolette Jongerenbegeleider tel : +32 (0)487 32 60 24
gsm : +32 (0)487 32 60 24
catherine.laviolette@service-citoyen.be
Damien Dupriez
Damien Dupriez Jongerenbegeleider - Sociaal netwerken tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)485 60 70 92
damien.dupriez@service-citoyen.be
Alice Massart
Alice Massart Jongerenbegeleider tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)489 27 59 53
alice.massart@service-citoyen.be
Morgane Hubert
Morgane Hubert Jongerenbegeleider tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)486 29 09 66
morgane.hubert@service-citoyen.be
Quentin Courtois
Quentin Courtois tel : +32(0)2 256 32 44
gsm : +32(0)488 71 69 04
quentin.courtois@service-citoyen.be
Thomas Govers
Thomas Govers Jongerenbegeleider tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)483 160 841
thomas.govers@service-citoyen.be
Delphine Hocq
Delphine Hocq Jongerenbegeleider tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)489 37 09 50
delphine.hocq@service-citoyen.be
Gladys Coulon
Gladys Coulon Jongerenbegeleider tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)485 98 16 83
gladys.coulon@service-citoyen.be
Guillaume Grandjean
Guillaume Grandjean Jongerenbegeleider tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)485 606 671
guillaume.grandjean@service-citoyen.be
Marisol Bronlet
Marisol Bronlet Jongerenbegeleider tel : +32 (0)4 262 47 33
gsm : +32 (0)489 37 15 83
marisol.bronlet@service-citoyen.be
Cécile Stock
Cécile Stock Jongerenbegeleider tel : +32 (0)4 262 47 33
gsm : +32 (0)483 16 09 43
cecile.stock@service-citoyen.be
Etienne Legros
Etienne Legros Jongerenbegeleider tel : +32 (0)4 262 47 33
gsm : +32 (0)483 16 09 68
etienne.legros@service-citoyen.be
Jeroen Weckhuysen
Jeroen Weckhuysen Jongerenbegeleider tel : +32 (0)2 265 27 76
gsm : +32 (0)484 07 88 50
jeroen.weckhuysen@samenlevingsdienst.be
Isabelle Panier
Isabelle Panier Verantwoordelijke Opvolging Jongeren tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)489 37 07 31
isabelle.panier@service-citoyen.be
Victoria Monshe
Victoria Monshe Verantwoordelijke opvolging jongeren tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)484 53 06 79
victoria.monshe@service-citoyen.be
Sophie Donneaux
Sophie Donneaux Verantwoordelijke opvolging jongeren tel : +32 (0)4 262 47 33
gsm : +32 (0)487 32 60 31
sophie.donneaux@service-citoyen.be
Claire de Roos
Claire de Roos Verantwoordelijke Opvolging Jongeren tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)485 60 65 82
claire.deroos@service-citoyen.be
Heidi Van Berghen
Heidi Van Berghen Verantwoordelijke Opvolging Jongeren tel : +32 (0)2 265 27 76
heidi.vanberghen@samenlevingsdienst.be
Denis François
Denis François Jongerenwerving - Waals Brabant-Namen-Luxemburg tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)487 44 81 53
denis.francois@service-citoyen.be
Simon Bauduin
Simon Bauduin Jongerenwerving - Luik tel : +32 (0)4 262 47 33
gsm : +32 (0)486 76 48 56
simon.bauduin@service-citoyen.be
Lisa Wandha
Lisa Wandha Jongerenwerving - Vlaanderen tel : +32 (0)16 19 75 50
gsm : +32 (0)483 64 08 45
lisa.wandha@samenlevingsdienst.be
Valérie Pochet
Valérie Pochet Partnerschapsverantwoordelijke - Waals Brabant-Namen-Luxemburg tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)484 77 53 50
valerie.pochet@service-citoyen.be
Clotilde Moulin
Clotilde Moulin Partnerschapsverantwoordelijke - Henegouwen tel : +32 (0)71 65 08 00
gsm : +32 (0)489 37 13 90
clotilde.moulin@service-citoyen.be
Luc Michiels
Luc Michiels Partnerschapsverantwoordelijke - Brussel tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)487 32 60 23
luc.michiels@service-citoyen.be
Julia Hernandez
Julia Hernandez Partnerschapsverantwoordelijke - Luik tel : 04 262 47 33
gsm : +32 (0)489 37 07 39
julia.hernandez@service-citoyen.be
Christian Lekie
Christian Lekie Boekhouder tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)489 27 60 08
christian.lekie@service-citoyen.be
Laura Banhoro
Laura Banhoro Administratief medewerker tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)493 96 55 20
laura.banhoro@service-citoyen.be
Benedict Newman
Benedict Newman Administratief medewerker tel : +32 (0)2 256 32 44
benedict.newman@service-citoyen.be
Magali Lecocq
Magali Lecocq Administratief medewerker tel : +32 (0)81 39 08 25
gsm : +32 (0)489 50 73 13
ondine.mascart@service-citoyen.be
Didier Dehem
Didier Dehem IT Manager tel : +32 (0)2 256 32 44
Pierre Hoppe
Pierre Hoppe Gestion des systèmes IT tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0) 483 64 08 10
pierre.hoppe@service-citoyen.be
Esther Babun
Esther Babun Netwerkanimatie tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)489 27 81 30
esther.babun@service-citoyen.be
Laure Houben
Laure Houben Gestion de l'information gsm : Tel +32 (0)487 66 21 24
laure.houben@service-citoyen.be
Daniel Vindevogel
Daniel Vindevogel Projectleider CRM tel : +32 (0)2 256 32 44
gsm : +32 (0)486 39 38 30
daniel.vindevogel@service-citoyen.be

Een stage doen bij de Samenlevingsdienst

We zijn altijd op zoek naar stagiairs! Daar heb je wel zin in? Stuur dan een mailtje naar jobs@samenlevingsdienst.be. We kijken ernaar uit je te ontmoeten.